LĪGA MAČUKA

ir zvērināta advokāte ar vairāk kā piecpadsmit gadu juridisko pieredzi. Beigusi Latvijas Universitātes bakalaura un maģistra programmu tiesību zinātnēs, kā arī ieguvusi starptautisko maģistra LL.M. grādu Starptautiskajās Eiropas Ekonomikas un Komerctiesībās Šveicē, Lozannas Universitātē (Université de Lausanne).

Specializējas strīdu risināšanā, komerctiesībās, ģimenes tiesībās, mantojuma tiesībās, administratīvajās tiesībās, administratīvā procesa tiesībās, darba tiesībās, nekustamā īpašuma tiesībās u.c.

Ir strādājusi Rīgas apgabaltiesā, valsts pārvaldes iestādē, bankā par juristi, vairāk kā septiņus gadus vadījusi juridisko departamentu lielākajā bioetanola ražošanas uzņēmumā Latvijā, kā arī uzņēmuma juridisko departamentu, kas specializējas kravu pārkraušanas jautājumos Rīgas brīvostā.

Pārvalda latviešu, angļu, krievu valodu un franču valodu.

Publikācijas:


_DSC8175 (1)ANTONINA BESSONOVA

ir zvērināta advokāte Krievijas Federācijā, pievienota Maskavas advokatūras asociācijai, viņai ir maģistra grāds Starptautiskajās Eiropas Ekonomikas un Komerctiesībās, viņa ir doktorantūras studente Lozannas Universitātē (Šveicē) (Université de Lausanne), viņa ir biedrs organizācijā – European Society of International Law, Russian Association of International Law.

Antonina 2001.gadā ir beigusi juridisko fakultāti Kuban State University, saņemot diplomu ar izcilību. No 2009.gada līdz 2010.gadam viņa studēja Šveicē, Lozannas Universitātē (Université de Lausanne), iegūstot LL.M. maģistra grādu Starptautiskajās Eiropas Ekonomikas un Komerctiesībās un veiksmīgi aizstāvēja maģistra grādu, iegūstot augstāko novērtējumu pēc Šveices izglītības sistēmas.

Vairāk kā 9.gadus strādāju dažādos amatos vienā no lielākajām degvielas kompānijām Krievijā – LUKOIL.

Antonina runā krievu, angļu un franču valodā.

Manish

MANISH PALIWAL – partneris Indijā.

Manish Paliwal (L.L.B., L.L.M., C.S.). Viņš ir kvalificēts jurists Indijā. Ieguvis maģistra grāda Starptautiskajās Eiropas Ekonomikas un Komerctiesībās, LL.M. (University of Lausanne, Switzerland). Viņš ir aktīvi strādājis ar iekšzemes un pārrobežu jautājumiem dažādos līmeņos Indijā un starptautiski un regulāri konsultē lielākos Indijas biznesa  konglomerātus, strādājot tādos sektoros kā – FMCG, telekomunikācijas, Gems & Jewellery, ražošana.