Kristaps-Lapiks-foto-3-2-smallLĪGA MAČUKA ir Latvijā praktizējoša juriste ar vairāk kā desmit gadu juridisko pieredzi. Beigusi Latvijas Universitātes bakalaura un maģistra programmu tiesību zinātnēs, kā arī ieguvusi maģistra LL.M. grādu Starptautiskajās Eiropas Ekonomikas un Komerctiesībās Šveicē, Lozannas Universitātē (Université de Lausanne).

Specializējas strīdu risināšanā, komerctiesībās, ģimenes tiesībās, administratīvajās tiesībās, administratīvā procesa tiesībās, darba tiesībās, nekustamā īpašuma tiesībās, starptautiskajās transporta tiesības, starptautiskajās muitas tiesībās, ostas tiesības u.c.

Vairāk kā piecus gadus vadījusi juridisko departamentu lielākajā bioetanola ražošanas uzņēmumā Latvijā, kā arī uzņēmuma juridisko departamentu, kas specializējas kravu pārkraušanas jautājumos Rīgas brīvostā.

Pārvalda latviešu, angļu, krievu valodu, kā arī komunicē franču valodā.


_DSC8175 (1)ANTONINA BESSONOVA
ir juriste Krievijas Federācijā, pievienota Maskavas advokatūras asociācijai, viņai ir maģistra grāds Starptautiskajās Eiropas Ekonomikas un Komerctiesībās, viņa ir doktorantūras studente Lozannas Universitātē (Šveicē) (Université de Lausanne), viņa ir biedrs organizācijā – European Society of International Law, Russian Association of International Law, viņa arī ir ģenerāldirektore kompānijā “Magister & Partners”.

Antonina 2001.gadā ir beigusi juridisko fakultāti Kuban State University, saņemot diplomu ar izcilību. No 2009.gada līdz 2010.gadam viņa studēja Šveicē, Lozannas Universitātē (Université de Lausanne), iegūstot LL.M. maģistra grādu Starptautiskajās Eiropas Ekonomikas un Komerctiesībās un veiksmīgi aizstāvēja maģistra grādu, iegūstot augstāko novērtējumu pēc Šveices izglītības sistēmas.

Vairāk kā 9.gadus strādāju dažādos amatos vienā no lielākajām degvielas kompānijām Krievijā – LUKOIL.

Antonina runā krievu, angļu un franču valodā.

YULIA AKTANKA – partnere Vācijā un Šveicē. 1991.gadā Yulia Aktanka ir beigusi juridisko fakultāti Varoņežas Valsts universitātē (Voronezh State University), vairāk kā 15 gadus strādājusi kā juriste Krievijas Federācijā, pārstāvot bankas, komercsabiedrības, piedalījusies starptautiskajos attīstības projektos.

2007.gadā pēc pārcelšanās uz Vāciju strādā kā jurist konsuls starptautiskās kompānijās un BD&L projektos.

Yulia ir maģistra grāds Starptautiskajās Eiropas Ekonomikas un Komerctiesībās, LL.M. (University of Lausanne, Switzerland) un viņa specializējas juridiskās palīdzības sniegšanā starptautisko investīciju tiesībās, starptautiskajās biznesa transakcijās, intelektuālā īpašumtiesībās un licencēšanā.

Viņai ir izdots Allied Irish Bank and CFPB le centre de formation de la profession bancaire sertifikāts starptautiskajā tirdzniecībā. Runā angļu, vācu un krievu valodā brīvi, viņai ir zināšanas arī franču valodā.

Manish

MANISH PALIWAL – partneris Indijā.

Manish Paliwal (L.L.B., L.L.M., C.S.). Viņš ir kvalificēts jurists Indijā. Ieguvis maģistra grāda Starptautiskajās Eiropas Ekonomikas un Komerctiesībās, LL.M. (University of Lausanne, Switzerland). Viņš ir aktīvi strādājis ar iekšzemes un pārrobežu jautājumiem dažādos līmeņos Indijā un starptautiski un regulāri konsultē lielākos Indijas biznesa  konglomerātus, strādājot tādos sektoros kā – FMCG, telekomunikācijas, Gems & Jewellery, ražošana.